Ugryź Targi i dotrzyj do klientów

Międzynarodowe Targi HORECA Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA są prestiżową imprezą branżową o wieloletniej tradycji, która przyciąga konkretnych zwiedzających z branży dzięki wszechstronnej promocji. Targi to nie tylko atrakcyjna formuła, ale także wartościowy program towarzyszący i specjalnie dobrani goście specjalni, którzy wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów.

 

Kraków jest jednym z tych polskich miast, które mają najważniejszy wpływ na rozwój branży. Dla tego to właśnie tutaj szanse na znalezienie klienta z sektora HoReCa są największe.

 

Doskonała promocja

- Każdego roku wysyłamy 30 000 zaproszeń pocztą tradycyjną oraz w formie newsletterów, a także prowadzimy szeroko zakrojoną kampanię marketingową w mediach ogólnopolskich oraz najważniejszych czasopismach i portalach branżowych.

- Maksymalizujemy szansę na dotarcie do klienta poprzez dodatkowe formy promocji oraz możliwości współpracy w ramach programu towarzyszącego.

 

 

  więcej o targach>>

 

 

 

Zapraszamy do prezentacji w jednym z sektorów tematycznych:

  • HORECA® – wyposażenie obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, recepcji, sal konferencyjno-szkoleniowych

  • GASTROFOOD® – żywność i napoje dla gastronomii, regionalne przysmaki, najlepsze produkty naturalne

  • Salon Kawy i Herbaty - najlepsze gatunki kawy i herbaty w ofercie dla gastronomii

  • Salon Piwa Beer&More - oferta browarów dla lokali gastronomicznych

  • Salon Słodkich Inspiracji - nowa propozycja dla producentów i dostawców dodatków do deserów, słodkich wyrobów, lodów, dekoracji cukierniczych oraz wyposażenia kawiarni, cukierni i lodziarni.

 

sprawdź salony tematyczne Targów>>

 

Sprawdź, jakie stoiska
są w menu

- rodzaje i wyposażenie powierzchni
- wizualizacje

Zamów najlepsze wyposażenie i usługi

​- formularze do pobrania
- usługi dodatkowe i opcje reklamowe

Savoir-vivre,
czyli regulaminy hali

- regulaminy hali targowej
- przepisy bhp i ppoż.

Zarezerwuj hotel
na czas Targów

- Dział Rezerwacji Hotelowych
- oferta hoteli