Konkurs na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii

Główną ideą Konkursu na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii prezentowany na Targach HORECA/GASTROFOOD 2017 jest promocja najwyższej jakości produktów, w tym przede wszystkim nowości, których tak chętnie poszukują goście branżowi. Najlepsze produkty zgłoszone do Konkursu w poszczególnych kategoriach uhonorowane zostaną NAGRODAMI TARGÓW HORECA`2017. Konkurs rozstrzygnie Jury składające się z niezależnych ekspertów w dziedzinie hotelarstwa i gastronomii oraz dziennikarzy reprezentujących branżowe media.

Produkty konkursowe m.in.:

Bufety FRESH - Komat

Bufety z linii FRESH to kompleksowa oferta, w skład której wchodzi bufet chłodniczy, grzewczy i neutralny.  Rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację produktów oraz gwarantują z...

więcej
System Gastro POS - Softech Sp.z o.o.

Gastro POS to program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach i innych rodzajach lokali gastronomicznych.

więcej
FIRELIGHT GLASS - Kruszewski

Firelight Glass to ekskluzywne świece ręcznie wykonywane z wysokiej jakości szkła kryształowego w szerokim wyborze form i wielkości.

więcej
Zmywarka KRUPPS KORAL LINE firmy Multigastro

Zmywarka KRUPPS KORAL LINE firmy Multigastro to 50 letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu urządzeń, co wiąże się z bardzo niską awaryjnością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami wpływającymi ...

więcej
ConnectedCooking 2.0 - platforma cyfrowa dla kuchni profesjonalnych - RATIONAL

Grupa RATIONAL jest światowym liderem technologiczno-rynkowym w zakresie termicznego przyrządzania potraw w kuchniach profesjonalnych. Wspólnie z ConnectedCooking  tworzy jeden z największych internetowych port...

więcej
Grill gazowy Beefer XL Chef - Dry Ager

Grill gazowy Beefer XL Chef powstał z myślą o przyrządzaniu perfekcyjnych steków, czemu sprzyja ekstremalnie wysoka temperatura 800°C, niespotykana w alternatywnych rozwiązaniach.

więcej
 Zmywarka gastronomiczna Granule Smart® - AGIW

Granule Smart® to ładowana od przodu zmywarka gastronomiczna wyposażona w technologię No Pre-Washing™ która, choć mała, zapewnia dużą wydajność pracy.  

więcej
Preparat GASTRO-SEPT PLUS N VC 621N - VOIGT

GASTRO-SEPT PLUS N VC 621 N firmy VOIGT to gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji mycia bez spłukiwania o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym.

więcej
Maszyna do pakowania żywności M-C-S MAP TSS 102 - Metro-Plast

M-C-S MAP TSS 102 to profesjonalna maszyna do pakowania żywności z użyciem technologii MAP. Modyfikowana Atmosfera Pakowania (MAP),  gwarantuje konsumentom dłuższy termin przydatności do spożycia, bezpieczeńst...

więcej