W pełni automatyczna wanna SPA z hydromasażem "ARTHEMYS"
 
W pełni automatyczna wanna z hydromasażem o wymiarach 240 × 240 × 93 cm to gwarancja odprężenia i relaksu. Wszystko dzięki 12 dyszom powietrza i aż 84 dyszom wodnym, które sterowane są za pomocą panelu BALBOA. Dodatkowo wodospad, zawór fontanna, a także 41 światłowodów, które świecą w siedmiu kolorach. Wanna akrylowa „ARTHEMYS” to sześć stanowisk (w tym jedno leżące), a na każdym z nich inny rodzaj masażu. Co najważniejsze wanna posiada izolację dna. Dzięki temu woda pozostaje dłużej ciepła, a my możemy przedłużać przyjemność kąpieli. W standardzie wanna produkowana jest w kolorze białym, ale każdy może indywidualnie zdecydować o innym kolorze akrylu, obudowy oraz przykrycia termicznego. Producenci zadbali również o higienę. Produkt nie wymaga stosowania chemii, a wszystkie dysze są samoczyszczące.


Pięcioosobowa wanna SPA z hydromasażem "LIBYS XL"

Wanna SPA z hydromasażem „LIBYS XL” o wymiarach 220 × 195 × 79 cm przeznaczona jest dla pięciu osób, z czego jedno ze stanowisk jest leżące. Konstrukcje produktu wykonano ze stali nierdzewnej i pokryto akrylową powłoką w kolorze białym. Najwyższy poziom komfortu i odprężania zapewniają wygodne zagłówki, antypoślizgowe dno oraz dysze wodne (22 sztuki, w tym 10 sztuk jest obrotowych) oraz dysze powietrza, których zainstalowano aż 12. W wannie znajduje się również 16 światłowodowych świateł oraz marmurowy wodospad. Wanna nie wymaga stosowania chemii, a wszystkie zainstalowane w niej dysze są samoczyszczące. Dzięki temu można swobodnie i bez obaw korzystać z kąpieli.
Wanna SPA z hydromasażem "SAEBIOS" z dodatkowymi funkcjami

Wanna SPA z hydromasażem "SAEBIOS" o wymiarach 240x240x100 cm to model przeznaczony dla pięciu osób, z czego dwie osoby mogą korzystać z kąpieli w pozycji leżącej. Wanna wyposażona jest w dodatkową funkcję, a mianowicie zbiornik wyrównawczy. Jego zainstalowanie to gwarancja, że poziom wody w wannie będzie taki sam, niezależnie od ilości osób, które akurat znajdują się w wannie. Światłowody (20 sztuk) oraz dysze powietrza i wodne (łącznie aż 61 sztuk)  mają zapewnić relaks i maksymalny komfort. Dodatkowo w wannie można korzystać z efektownej światłoterapii.

 


Siedmioosobowa wanna SPA z hydromasażem MOG-1568

Siedmioosobowa wanna z hydromasażem o wymiarach 290x230x98 cm przeznaczona jest zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Posiada izolację dna i obudowy, co pozwala na dłuższe utrzymanie temperatury wody. Model ten wyposażony jest w 12 dysz powietrza oraz 108 dysz wodnych o różnych wymiarach. Dodatkowo posiada podświetlaną na siedem kolorów dysze fontanny kwiatkowej. Najwyższy komfort zapewniają nie tylko różnorodne dysze, ale także światłowody (43 sztuki) oraz możliwość wyboru jednego z siedmiu typów masażu (na każdym stanowisku inny). Wanna wyposażona jest w pełne sterowanie, tym samym umożliwia maksymalne odprężenie i swobodne korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji.