M-C-S MAP 102


Najmniejsze i najtańsze urządzenie w ofercie Metro-Catering-System z technologią MAP - przedmuch gazem. Przystosowane do wielofunkcyjnych matryc pozwalających na zgrzanie kilku różnej wielkości opakowań. Urządzenie oferuje dwa tryby pracy: zgrzewanie, zgrzewanie i przedmuch gazem oraz 9 programów pakowania.
Specjalna konstrukcja matrycy została opatentowana i stanowi najlepsze rozwiązanie w tej klasie urządzeń. Opakowania do uniwersalnej matrycy występują w formatach od 137x125mm do 260x195mm i mogą być wykonane z różnych tworzyw np. PP, PET, papier itd. Istnieje możliwość zrobienia indywidualnych matryc do opakowań o różnych kształtach. Urządzenie to doskonale sprawdza się w gastronomii, sklepach na stoiskach garmażeryjnych oraz w małej produkcji.
 

Maszyna pakująca Tss 125

W pełni automatyczna, profesjonalna, bardzo wydajna maszyna do zgrzewu opakowań zapewniająca wysoki komfort pracy z możliwością podłączenia do linii produkcyjnej. Idealne rozwiązanie dla gastronomii, zakładów produkcyjnych, masarni, firm cateringowych, kuchni restauracyjnych, hotelowych itp. Maszyna wyposażona jest w opatentowany pneumatyczny system docisku umożliwiający dużą wydajność i bezpieczeństwo. Tss 125 pracuje w trzech trybach pakowania: zgrzewanie, próżnia + gaz (MAP), skin.
Maszyna posiada wbudowane bardzo precyzyjne czujniki odpowiadające za sprawdzanie stopnia próżni oraz ilości gazu, które automatycznie regulują także ich poziom. Funkcja ta gwarantuje niskie zużycie gazu oraz wysoką jakość pakowania. Tss 125 posiada 10 programów pracy, a jej wydajność wynosi od 3-6 cykli na minutę.
 

Nowa pakowarka M-C-S 192 STRONG

Nowe urządzenie do zgrzewania opakowań w ofercie firmy Metro-Catering-System. Pakowarka adresowana jest głównie do firm cateringowych potrzebujących solidnego i bezawaryjnego urządzenia o prostej obsłudze z możliwością zgrzewania wielu typów tacek. M-C-S 192 STRONG w całości wykonane jest ze stali nierdzewnej i w standardzie wyposażone w elektroniczny panel sterujący. Ze wszystkich dostępnych na rynku tego typu urządzeń wyróżnia się najkrótszym czasem zgrzewania i umożliwia zapakowanie praktycznie każdego dania. Pakowarka sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagane jest solidne, bezawaryjne urządzenie o prostej obsłudze z możliwością jednoczesnego zgrzewania nawet trzech opakowań.
 
Metro - Catering - System
ul Otmuchowska 46
48-300 Nysa / Poland
tel. +48 77 464 44 22 / 77 435 25 54
info@m-c-s.pl
www.metro-catering-system.pl