Jak co roku podczas targów prezentowane będzie kompleksowe wyposażenie dla hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Ważną część ekspozycji stanowić będzie żywność i napoje oraz największa w Polsce oferta wina z różnych stron świata. Targi HORECA®/GASTROFOOD odbywają się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO®, które jako jedyne w Polsce umożliwiają biznesowe spotkanie producentów i importerów wina z sektorem HoReCa.

W tym roku targi mają szczególną misję, mogą pomóc wielu firmom wyjść z kryzysu w okresie spowolnienia gospodarczego. Jak zapewnia Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targi w Krakowie Sp. z o.o. – To właśnie targi stymulują rozwój każdej dziedziny biznesu, tak nastawionego na rynek wewnętrzny jak i zewnętrzny, dają impulsy do rozwoju i pomagają wprowadzić innowacje. Bezpieczna wymiana informacji, kontaktów, bezpieczne miejsce sprzedaży towarów i usług oraz miejsce zdobywania wiedzy – to właśnie targi.

Nie inaczej będzie podczas Targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®. Zobaczymy nowości produktowe, które pozwolą bezpiecznie i optymalnie prowadzić biznes hotelarski i gastronomiczny. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprosił do udziału kilkanaście firm, które
w ramach wspólnego stoiska pod hasłem Innowacyjna Małopolska zaprezentują nowoczesne rozwiązania dla branży HoRaCa. Nie zabraknie także wykładów i szkoleń związanych z aktualnymi wyzwaniami, które przeprowadzą eksperci m.in. z Hotele Plus, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, MWM Partners, Czasu Wina, Stowarzyszenia Kobiety i Wino oraz The Best Chef. W tym roku będzie można także wziąć udział w 3-dniowych warsztatach kulinarnych, które poprowadzą znani szefowie kuchni. A wszystko w bezpiecznych warunkach.

Jak zapowiada Iwona Miliszkiewicz-Bielak, team leader Targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® – Jednym z najczęściej podnoszonych tematów w rozmowach zarówno z wystawcami, jak i zwiedzającymi, jest bezpieczeństwo sanitarne. Dlatego podjęliśmy działania oraz wdrożyliśmy procedury, które pozwolą zorganizować targi bez zakłóceń oraz umożliwią bezpieczne spotkania wystawców ze zwiedzającymi. Określona ilość gości, zachowanie odstępów między uczestnikami, szerokie ciągi komunikacyjne, maseczki, przyłbice, środki dezynfekujące na terenie całego obiektu pozwolą na komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu i bezpieczne budowanie relacji biznesowych ze stałymi i nowymi klientami, którzy deklarują swój udział w listopadowym wydarzeniu.

Zapraszamy do rejestracji online na https://horeca.krakow.pl/pl/dla-zwiedzajacych.html, która umożliwia pobranie bezpłatnego biletu.