Targom HORECA® po raz siódmy towarzyszył Krakowski Bieg Kelnerów. W tym roku bezkonkurencyjny okazał się Maciej Łusiński z Domu Weselnego z Bartek z Bielska-Białej.
Po konkurencjach sprawnościowych trzech kelnerów biorących udział w Biegu podjęło próbę pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „Najwięcej kieliszków do wina trzymanych w dłoni jednocześnie”. Niestety tym razem nie udało się sprostać zadaniu, ale jak zgodnie zapowiadają – za rok spróbują ponownie!

Tegoroczną edycja zawodów była wyjątkowa nie tylko dla zdobywcy pierwszego miejsca. 7. Bieg Kelnerów pozostanie na zawsze w pamięci innego uczestnika– Mateusz Daraża, który na scenie po oficjalnym wręczeniu nagród… oświadczył się swojej partnerce!

Wystawcy, pytani o wrażenia z Targów, wypowiadali się o nich w samych superlatywach. Komplementowali między innymi wzorową organizację, bardzo dużą frekwencję oraz branżowy charakter spotkań i rozmów.

- Tegoroczna edycja pozytywnie mnie zaskoczyła – zainteresowanie Zwiedzających jest duże i trzeba podkreślić, że nie jest to zainteresowanie grzecznościowe. Prowadzimy tutaj konkretne rozmowy na konkretne tematy, a na tym właśnie najbardziej nam zależy. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, abyśmy zrezygnowali z udziału w tym wydarzeniu. Targi są jedną z lepszych form zaprezentowania nowych produktów, wprowadzanych na rynek – takiego efektu nie da reklama internetowa czy wizualizacja 3D. Tutaj produktów można dotknąć i sprawdzić ich funkcjonalność – komplementował wystawę Kamil Kartanowicz z firmy Komat.

Zadowolenia nie krył również Kamil Baczyński z Best Coffee System

- Na pytanie czy warto było wystawić się na Targach HORECA® odpowiedź może być tylko jedna: jak najbardziej! Świetna organizacja, bardzo mili ludzie, dużo ciekawych kontaktów – zachęcam innych Wystawców do odwiedzenia Targów HORECA®. Panuje tu wyjątkowy klimat, można rzec, że domowy, lokalizacja też jest świetna. W przyszłym roku na pewno spotkamy się ponownie!
Wśród Wystawców tegorocznej edycji przeważali ci, związani z Targami od co najmniej kilku już lat. Nie zabrakło jednak debiutantów. Jednym z nich była firma Elta Polska z Żywca.

- Na Targach HORECA wystawiamy się pierwszy raz. Widzimy, że frekwencja jest duża, a Zwiedzający są zainteresowani naszymi produktami, więc z udziału w imprezie jesteśmy zadowoleni. Nie mamy również żadnych zastrzeżeń do działu organizacyjnego – opiekujący się nami pracownicy Targów byli bardzo pomocni i w 100% dyspozycyjni – podsumowała Greta Broda z żywieckiej firmy.

Już teraz zapraszamy na  26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® i w dniach 07-09 listopada 2018 w EXPO Kraków.