Bieg Kelnerów

Zdobądź dla swojej Restauracji tytuł "Najszybszej i Najsprawniejszej Obsługi Kelnerskiej w Mieście" i pobij z nami REKORD GUINNESSA!


Celem organizowanego Biegu Kelnerów jest wyróżnienie osób wykonujących zawód kelnera z pasją oraz restauracji, które cenią sobie wysoką jakość obsługi kelnerskiej i chcą pochwalić się nią przed szerszą publicznością. W odróżnieniu od innych miast, w których organizowane są Biegi Kelnerów, Targi w Krakowie stawiają na merytorykę. Dlatego poza konkurencjami stricte zręcznościowymi, kelnerzy będą musieli wykazać się sporą wiedzą z zakresu obsługi klienta restauracji, prezentując przed jury m.in. różne techniki nakrycia stołu.

Impreza odbędzie się 15 listopada 2017 roku o godz. 10.30. Kelnerzy rywalizować będą o tytuł Najszybszej i Najsprawniejszej Obsługi Kelnerskiej dla swoich Restauracji. Trasa będzie torem przeszkód złożonym ze stolików do obsłużenia. Dla najlepszych kelnerów przewidziane będą nagrody rzeczowe, a dla reprezentowanych restauracji certyfikaty potwierdzające najszybszą i najsprawniejszą obsługę w mieście.


Podczas tegorocznej edycji dodatkową konkurencją będzie próba bicia rekordu Guinessa w balansowaniu największej ilości kieliszków w jednej ręce.


Zgłoszenia przyjmujemy do 31.10.2017
Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.


Organizatorem 7. Krakowskiego Biegu Kelnerów jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o., oraz Krakowska Szkoła Restauratorów.  

Kontakt: Tomasz Krupa, krupa@targi.krakow.pl, tel. +48 12 651 90 52, tel. kom. +48 516 029 226