Zapraszamy na koncert "Mistrzowie Menu"

Przed nami wydarzenie zupełnie wyjątkowe, w którym smak muzyki połączy się z wirtuozerią gotowania. Orkiestra Wieniawa pod batutą Jarosława Ignaszaka oraz Szefowie kuchni z Krakowskiej Szkoły Restauratorów: Michał Cienki, Młody Talent 2017 Gault&Millau Polska, oraz Mistrz kucharz Paweł Wojtyga wystąpią w niecodziennym koncercie… W rytm taktów utworu „Menu for wind band” Carlosa Pellicera wykonanego przez 55 muzyków, szefowie kuchni będą tworzyć kulinarne dzieła sztuki.   


Na koncert zapraszamy 15 listopada 2017, o godz. 16.00 w Expo Kraków, na ul Galicyjskiej 9. Wydarzenie odbędzie się w ramach 25.Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA.


Partnerzy koncertu:


                          

Jeśli pragną Państwo spędzić miło czas i dołączyć do nas podczas tego niecodziennego koncertu, prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez poniższy formularz rejestracyjny. Rejestracja na koncert jest równoznaczna z rejestracją na Targi. Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo potwierdzenie udziału w Koncercie i Targach (wstęp trzydniowy).