Jesteśmy jednym z największych na świecie importerów kawy ekologicznej i oznaczonej marką Fairtrade.
Firma jest w całości własnością rodziny Löfberg. Długa tradycja połączona z chęcią ciągłego rozwoju i bycia na czele, to nasza siła na rynku kawy z silną konkurencją. Do lat 90. działaliśmy tylko w Szwecji.


W 1993 roku jako pierwsi w Europie usunęliśmy aluminium z opakowań kawy - odważny i przyszłościowy krok w latach 90. Od tego czasu nadal badamy i opracowujemy opakowania przyjazne dla klimatu i z dumą ogłaszamy, że: do 2020 roku wszystkie nasze opakowania będą zawierać tworzywa sztuczne ze źródeł odnawialnych - części zwykłego plastiku zastępujemy naszym nowym, przyjaznym dla klimatu opakowaniu z plastikiem z trzciny cukrowej. Jesteśmy rownież firmą ktora wychodzi na przeciw klienta i skupia swoją uwage na inowacyjnych (i zawsze ekologicznych) produktach takich jak:

Cold Brew: Kawa parzona świeżą i zimną wodą przez 16 godzin, co nadaje jej wyjątkowe właściwości smakowe. Nasz Cold Brew zawiera 100% ziaren Arabiki. Kawa najwyższej jakości z naszego projektu Next Generation Coffee w Kolumbii - gdzie staramy się poprawić wiarę w przyszłość młodego pokolenia farmerów kawy ...