IMPORTERZY I DYSTRYBUTORZY


KOTWICA

Ryby, owoce morza – dystrybutorzy



Michał Abramczyk

Dyrektor Handlowy

Abramczyk Sp. z o.o.
Tel.: +48 52 344 56 77
Fax: +48 52 329 91 94
michal@abramczyk.pl

www.abramczyk.pl

Ryby, owoce morza – dystrybutorzy



Dariusz Czernijewski

ALMAR FISH

Almar Spółka z o.o.

tel. +48 58 681 13 80, +48 603 507 230
dczernijewski@almarfish.pl

www.almarfish.pl

Sosy barbecue - dystrybutor



Daniel Gumowski
National Horeca & B2B Manager

De Care Horeca

De Care Group Sp. z o.o.

Pieńków 147A

05-152 Czosnów

Tel.: +48 694 404 717

Daniel.Gumowski@decare.pl

www.decare.pl

Słodkie ziemniaki - dystrybutor



Tomasz Traczyk

Dyrektor ds. Sprzedaży

Fresh World International Sp. z o.o.

ul. Świerkowa 3A, Bronisze
05-850 Ożarów Mazowiecki

Tel.: +48 22 33 76 330

Tel.: +48 601 080 248

traczyk_t@freshworld.com.pl

www.freshworld.pl

Ryby, owoce morza – dystrybutorzy



Krzysztof Marszał

Wice-prezes Zarządu

PPH Pirs sp. z o.o.
+48 691 98 48 47
krzysztof.marszal@pirs.com.pl

www.pirs.com.pl


Ryż – dystrybutorzy




Artur Pieprzowski
​Kierownik Sprzedaży ds. B2B i cateringu

Sawex Foods spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
​(dawniej „Sawex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods spółka komandytowa)

ul. Wiertnicza 70; 02-952 Warszawa

Tel. / Mobile: +48 609 794 775

artur.pieprzowski@sawexfoods.pl

www.sawexfoods.pl

Ryby, owoce morza – dystrybutorzy



Anna Pawliszak

Dyrektor ds Handlowych

Seamor Sp. z o.o. 

Seamor International Ltd

Aleja Wojska Polskiego 197B,

71-334 Szczecin

Tel.: +48 728 534 136

aniapawliszak@seamor.com.pl

www.seamor.com.pl

Ryby, owoce morza – dystrybutorzy



Marian Nawrot

Prezes

SoNa Spółka z o.o.

Koziegłówki, ul.Myszkowska 25

42-350 Koziegłowy

tel. +48 (34) 314 24 35

tel. +48 34 366 15 61

fax. +48 34 314 22 22

m.nawrot@sona.pl

www.sona.pl

Ryż – dystrybutorzy



Małgorzata Kaniewska

Dyrektor ds. Rynku HoReCa

SONKO sp. z o.o.

ul. Ryżowa 1, Bielany Wrocławskie,

55-040 Kobierzyce, POLSKA

Phone: +48 513 152 055

m.kaniewska@oshee.eu

www.sonko.pl

Wołowina - dystrybutor


Maria Woźniak

Dyrektor Marketingu

TENDER MEAT SP. Z O.O.

ul. Wolności 21

09-100 Płońsk

Tel.: +48 23 662 69 20

Tel.: +48 662 126 002

maria.wozniak@tendermeat.pl

biuro@tendermeat.pl

www.tendermeat.pl