KOLEJNA EDYCJA HORECA® / GASTROFOOD® 2021


Zapisz datę: 3-5 listopada 2021 r.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce. 
 

Targi HORECA® organizowane są od około 28 lat. W tym czasie udało nam się stworzyć duże wydarzenie znane w branży, które warto odwiedzić, jeśli pracujesz w sektorze HoReCa. Targi co roku odwiedza ponad 15 000 gości z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy oraz około 350 Wystawców z około 20 krajów. Co więcej, 75% z nich to osoby odpowiedzialne za decyzje zakupowe w swoich firmach. Dlatego udział w HORECA® / GASTROFOOD® to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i znalezienia nowych kanałów dystrybucji. Zwiedzający Targów są rejestrowani, a wyniki sprawdzane i potwierdzane przez audyt Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych CENTREX.

Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO®, które są jedynym profesjonalnym spotkaniem producentów i importerów wina z sektora HoReCa.

Zapisz datę na 2021 rok, ale wcześniej sprawdź poprzednią edycję


Poprzednia edycja 2019>>