Pierwszy dzień targów HORECA®, GASTROFOOD® i ENOEXPO® za nami!

08.11.2023

Pierwszy dzień 30. edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 20. edycja Targów Wina ENOEXPO® za nami.

To kluczowe dla branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej wydarzenie przyciągnęło tysiące gości do EXPO Kraków. Podczas pierwszego dnia odbyło się uroczyste otwarcie pawilonu amerykańskiego przez Konsul Generalną Stanów Zjednoczonych Erin Nickerson, Radcę do spraw rolnych Levin Flake oraz Wiceprezes Targów w Krakowie Ewę Woch. Na hali Wisła w EXPO Kraków podczas Mistrzostw Kawowych SCA Poland najlepsi zawodnicy rywalizowali w konkurencjach takich jak Cup Tasters, Roasters oraz Coffee in Good Spirits. Za nami także liczne warsztaty i prelekcje, takie jak "Historia herbaty w czterech aktach", "Etykieta wina - nowe obowiązki informacyjne", czy „Beaujolais to nie tylko Nouveau”. Nie zabrakło także gali wręczenia statuetek zwycięzcom konkursów winiarskich, w tym 15. Konkursu Polskich Win i Cydrów oraz 15. Międzynarodowego Konkursu Winiarskiego.

Na zakończenie pierwszego dnia odbyło się koktajlowe przyjęcie, na którym świętowano 30-lecie Targów HORECA® oraz 20-lecie Targów ENOEXPO®.

Przed nami jeszcze 2 branżowe, pełne zapachu palonej kawy i dobrego wina dni, dające gościom okazję do odkrywania szerokiej gamy produktów dla hoteli, restauracji i lokali gastronomicznych. Zapraszamy jutro (09.11.2023)  w godzinach 10:00-18:00 oraz w piątek (10.11.2023) 10:00-16:00.

ZOBACZ GALERIĘ