Poznaj targi HORECA

Zobacz edycję 2023!

_ILE3284.jpg
Sukces jubileuszowych targów HORECA®, GASTROFOOD® i ENOEXPO®
_ILE3041.jpg
Fenomenalni klienci i frekwencja, nowe kontakty i perspektywy

Zakres tematyczny targów HORECA®

Dlaczego warto wziąć udział w targach

Biznes

Udział w targach umożliwia Wystawcom promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, nawiązanie licznych kontaktów biznesowych, utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami, wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa. Aż 75% zwiedzających to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach, dla których to wyjątkowa okazja do skorzystania z Biznesowych Okazji, czyli specjalnych zniżek dostępnych tylko na targach.

Edukacja

Ważną częścią targów jest Akademia HORECA®, w ramach której odbywają się szkolenia, praktyczne warsztaty i seminaria tematyczne, stanowiące rokrocznie inspirację dla tysięcy profesjonalistów oraz debiutantów w branży HoReCa. Spotkania w salach konferencyjnych oraz wystąpienia na scenie głównej to nieodłączne elementy wyróżniające te targi.

Inspiracja

Dostrzegamy zmiany, nurty i jesteśmy świadkiem ich powstawania. Na targach znajdziesz mnóstwo praktycznych wskazówek. Co roku poruszane są inne, ważne dla sektora HoReCa tematy. Swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi rozwiązaniami dzielą się branżowi eksperci, trenerzy oraz uznani szefowie kuchni.

Raport podsumowujący targi

GALERIA 2023

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

G.Popławska-2.png [252.39 KB]

Małgorzata PopławskaEvent Manager