O TARGACH>>

 

 

 

 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską.

 

Nieprzerwanie od 28 lat łączymy wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA®ENOEXPO®, precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.

​​

DLACZEGO WARTO?

 

Targi HORECA®/GASTROFOOD odwiedza ponad 15 000 gości z całej Polski, a także ze Słowacji, Czech i Ukrainy związanych zawodowo z sektorem gastronomicznym, hotelarskim i winiarskim.

 

 

Umożliwiają one nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, aż 75% zwiedzających to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach.

 

Targi HORECA®/GASTROFOOD to kompleksowa platforma sprzedaży, promocji i komunikacji. Udział w targach umożliwia Wystawcom:

  • promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii
  • nawiązanie licznych kontaktów biznesowych
  • utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami
  •  wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa

 

DOWIEDz SIĘ WIĘCEJ>>

 

 

OPINIE WYSTAWCÓW

 

Spotkania na targach HORECA® to nie tylko zdobycie nowych dostawców, to szansa na nauczenie się pewnych praktycznych rzeczy. Ten aspekt edukacyjny jest bardzo, bardzo ważny. Targi HORECA® dają szansę zaobserwowania co dzieje się na bieżąco w trendach w gastronomii, hotelach i restauracjach. Po prostu można tu zdobyć bardzo dużo nowych informacji. To dla mnie jest najważniejsze.

 

Joanna Ślusarczyk, The Best Chef

 

 

W ofercie posiadamy zdrow i ekologiczne produkty, którymi polski klient na pewno będzie zainteresowany. Uznaliśmy, że jeśli rozpoczniemy promocję firmy Löfbergs właśnie na Targach HORECA® w Krakowie, to będzie to optymalne rozwiązanie. Organizator bardzo dba o nas pod każdym względem. Jest miło i sympatycznie a klienci są zróżnicowani – ciekawi ludzie z inspiracjami.

 

Marcin Drzewiecki, Löfbergs Coffee Group

 

 

Największe wrażenie zrobiły na mnie prezentowane sprzęty gastronomiczne. Targi HORECA® są miejscem, gdzie można nawiązać ważne kontakty i dowiedzieć się co warto kupić. Z pewnością zainteresują osoby, które zaczynają pracę w branży HoReCa, zwłaszcza jeśli na początku drogi brakuje im doświadczenia. Tutaj można posłuchać cennych rad.

 

Bartłomiej Skolimowski,
właściciel firmy hotelowej

 

 
HORECA®  GASTROFOOD®  2019

ODKRYJ KUCHNIĘ AMERYKI

 

AKTUALNOŚCI

 

ZAUFALI NAM