Targi HORECA®​/GASTROFOOD to kompleksowa oferta:

 

 

wyposażenia hoteli, pensjonatów, obiektów wypoczynkowych

 

 

wyposażenia i sprzętu dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni i innych punktów gastronomicznych,

 

 

produktów spożywczych
i napojów, w tym kawy
i herbaty

 

 

 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 26 lat, są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską. W jednym miejscu i czasie prezentowane jest kompleksowe wyposażenie dla hoteli i lokali gastronomicznych.

 

 

Targi HORECA® łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO®. Precyzyjnie dobrani goście specjalni dzielą się wiedzą w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.

 

 

 

​​Poznaj korzyści udziału w targach>>

 

Zobacz folder

 

Aktualności

 

 

Odkryj kuchnię Ameryki

Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz uczestnikom za udział 
HORECA Kraków Kulinarne Odkrycia Ameryki online 26-27.04.21.

Dla tych, którzy nie mogli do nas dołączyć przygotowaliśmy nagrania
z wydarzenia

 

Poznaj produkty amerykańskie i przepisy znanych szefów kuchni!


Sprawdź też jak wyglądały Targi HORECA®​/GASTROFOOD 2019

Opinie - HORECA® 2019

 

 

 

Spotkania na targach HORECA® to nie tylko zdobycie nowych dostawców, to szansa na nauczenie się pewnych praktycznych rzeczy. Ten aspekt edukacyjny jest bardzo, bardzo ważny. Targi HORECA® dają szansę zaobserwowania co dzieje się na bieżąco w trendach w gastronomii, hotelach
i restauracjach. Po prostu można tu zdobyć bardzo dużo nowych informacji. To dla mnie jest najważniejsze.

 

Joanna Ślusarczyk, The Best Chef

 

 

Targi HORECA® zostały przez nas wybrane jako pierwsze, na których chcieliśmy się zaprezentować. W ofercie posiadamy zdrowe

i ekologiczne produkty, którymi polski klient na pewno będzie zainteresowany. Uznaliśmy, że jeśli rozpoczniemy promocję firmy Löfbergs właśnie na Targach HORECA® w Krakowie, to będzie to optymalne rozwiązanie. Jeśli chodzi o organizację, to na pewno czujemy, że organizator bardzo dba o nas pod każdym względem. Jest miło i sympatycznie a klienci są zróżnicowani – ciekawi ludzie z inspiracjami.

 

Marcin Drzewiecki, Löfbergs Coffee Group

 

 

Na naszą decyzję o udziale w targach HORECA® wpłynęła przede wszystkim analiza rynku, która pokazała nam,

że to są targi, w które warto

zainwestować. Spodziewaliśmy się,

że będzie ogromne zainteresowanie

i nie zawiedliśmy się.

 

Wioleta Wiecheć, Centrum Transferu Technologii, Politechnika Krakowska,

projekt Enterprise Europe Network

 

 

Jest tu wielu wystawców, więc jak ktoś szuka czegoś konkretnego to na pewno znajdzie. Największe wrażenie zrobiły na mnie prezentowane sprzęty gastronomiczne. Targi HORECA® są miejscem, gdzie można nawiązać ważne kontakty i dowiedzieć się co warto kupić. Z pewnością zainteresują osoby, które zaczynają pracę w branży HoReCa, zwłaszcza jeśli na początku drogi brakuje im doświadczenia. Tutaj można posłuchać cennych rad.

 

Bartłomiej Skolimowski,
właściciel firmy hotelowej

 

 

Zaufali nam
 

UWAGA! 

 

Z powodu otrzymania informacji o krążących wiadomościach z propozycjami reklam lub wpisów do informatorów wysyłanych przez firmy, takie jak Expo-Guide, Fairguide.com, International Fairs Directory lub pokrewne, informujemy, że nie prowadzimy żadnej współpracy z tego typu zewnętrznymi podmiotami. Nie wysyłamy żadnych formularzy lub podobnych ofert pocztą. Równocześnie informujemy, że nie udostępniamy żadnych baz danych wystawców czy zwiedzających nikomu oraz z nikim nie współpracujemy w takim zakresie. Prosimy więc w przypadku dostania takich wiadomości o zignorowanie ich i nie odpowiadanie. Zalecamy ogromną ostrożność przy odbieraniu tego typu wiadomości, zarówno drogą mailową jak i pocztą tradycyjną.

 

W razie wątpliwości lub obaw zachęcamy do zapoznania się z informacjami w artykułach lub o kontakt z Polską zbą Przemysłu Targowego:

http://giftsjournal.pl/aktualnosc/724-uwaga-na-expo-guide-podstawowe-informacje-jak-sie-bronic

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/472604,przedsiebiorco_uwazaj_na_e_maile_mozesz_za_nie_zaplacic_duzy_rachunek.html   

https://www.ufi.org/industry-resources/warning-construct-data/

 

 

​  Organizator jest czlonkiem/Organiser is a member of: