Re-Action branży!

 

Pierwsza Akademia HORECA i Akademia ENOEXPO on-line odbyły się 4-6.11.2020

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, prelegentom za przekazanie cennej wiedzy, Wystawcom za zaprezentowanie świetnych usług i produktów�de0a

 

Serdecznie zapraszamy za rok na Targi HORECA/ GASTROFOOD/ ENOEXPO 3-5 listopada 2021 w hali EXPO Kraków!

 

 

Zobacz, kto wziął udział w Akademii HORECA 2020

 

Komunikat o odwołaniu targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® 2020

 

Wszyscy już wiemy, że rok 2020 zapisze się czarnymi zgłoskami w historii, a w historii targów na pewno. Jest nam bardzo przykro, że mimo Państwa i naszych wysiłków, zaplanowane na 4 – 6 listopada tego roku 28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 18. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO® z powodów od nikogo niezależnych, nie mogą się odbyć. Kraków od dnia 17.10.2020 został objęty tzw. czerwona strefą, w której obowiązuje zakaz organizacji targów i kongresów.

 

Nikt z nas jeszcze kilka miesięcy temu nie sądził, że stan epidemii tak bardzo zakłóci - wręcz uniemożliwi - nam obecność na targach, tak bardzo potrzebnych wszystkim branżom. W czasach walki z pandemią rzeczywistość zmienia się niemal z dnia na dzień i w ten właśnie sposób stanęliśmy przed koniecznością odwołania w 2020 roku listopadowych wydarzeń targowych. Dołożymy wszelkich starań, aby w zaplanowanym terminie mogły odbyć się, niektóre wydarzenia towarzyszące targom, realizowane bez udziału publiczności i udostępnione dzięki transmisjom online na naszych stronach oraz profilach Facebook. Spotkania online pomogą w budowaniu trwałych relacji biznesowych oraz kluczowej potrzebie prezentacji produktów i usług. Wierzymy, że tegoroczny wysiłek, włożony przez Państwa i przez nas w przygotowanie prezentacji targowych nie pójdzie na marne oraz że spotkamy się w EXPO Kraków za rok. Zanim to jednak nastąpi pozostańmy w kontakcie, który choć na dystans, może być równie trwały.

A tymczasem...tak było na HORECA®​/GASTROFOOD 2019

 

Do zobaczenia ponownie za rok w EXPO Kraków:)

 

 

Targi HORECA®​/GASTROFOOD to kompleksowa oferta:

 

 

wyposażenia hoteli, pensjonatów, obiektów wypoczynkowych

 

 

wyposażenia i sprzętu dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni i innych punktów gastronomicznych,

 

 

produktów spożywczych
i napojów, w tym kawy
i herbaty

 

Opinie - HORECA® 2019

 

 

 

Spotkania na targach HORECA® to nie tylko zdobycie nowych dostawców, to szansa na nauczenie się pewnych praktycznych rzeczy. Ten aspekt edukacyjny jest bardzo, bardzo ważny. Targi HORECA® dają szansę zaobserwowania co dzieje się na bieżąco w trendach w gastronomii, hotelach
i restauracjach. Po prostu można tu zdobyć bardzo dużo nowych informacji. To dla mnie jest najważniejsze.

 

Joanna Ślusarczyk, The Best Chef

 

 

Targi HORECA® zostały przez nas wybrane jako pierwsze, na których chcieliśmy się zaprezentować. W ofercie posiadamy zdrowe

i ekologiczne produkty, którymi polski klient na pewno będzie zainteresowany. Uznaliśmy, że jeśli rozpoczniemy promocję firmy Löfbergs właśnie na Targach HORECA® w Krakowie, to będzie to optymalne rozwiązanie. Jeśli chodzi o organizację, to na pewno czujemy, że organizator bardzo dba o nas pod każdym względem. Jest miło i sympatycznie a klienci są zróżnicowani – ciekawi ludzie z inspiracjami.

 

Marcin Drzewiecki, Löfbergs Coffee Group

 

 

Na naszą decyzję o udziale w targach HORECA® wpłynęła przede wszystkim analiza rynku, która pokazała nam,

że to są targi, w które warto

zainwestować. Spodziewaliśmy się,

że będzie ogromne zainteresowanie

i nie zawiedliśmy się.

 

Wioleta Wiecheć, Centrum Transferu Technologii, Politechnika Krakowska,

projekt Enterprise Europe Network

 

 

Jest tu wielu wystawców, więc jak ktoś szuka czegoś konkretnego to na pewno znajdzie. Największe wrażenie zrobiły na mnie prezentowane sprzęty gastronomiczne. Targi HORECA® są miejscem, gdzie można nawiązać ważne kontakty i dowiedzieć się co warto kupić. Z pewnością zainteresują osoby, które zaczynają pracę w branży HoReCa, zwłaszcza jeśli na początku drogi brakuje im doświadczenia. Tutaj można posłuchać cennych rad.

 

Bartłomiej Skolimowski,
właściciel firmy hotelowej

 

 

Zaufali nam
 

UWAGA! 

 

Z powodu otrzymania informacji o krążących wiadomościach z propozycjami reklam lub wpisów do informatorów wysyłanych przez firmy, takie jak Expo-Guide, Fairguide.com, International Fairs Directory lub pokrewne, informujemy, że nie prowadzimy żadnej współpracy z tego typu zewnętrznymi podmiotami. Nie wysyłamy żadnych formularzy lub podobnych ofert pocztą. Równocześnie informujemy, że nie udostępniamy żadnych baz danych wystawców czy zwiedzających nikomu oraz z nikim nie współpracujemy w takim zakresie. Prosimy więc w przypadku dostania takich wiadomości o zignorowanie ich i nie odpowiadanie. Zalecamy ogromną ostrożność przy odbieraniu tego typu wiadomości, zarówno drogą mailową jak i pocztą tradycyjną.

 

W razie wątpliwości lub obaw zachęcamy do zapoznania się z informacjami w artykułach lub o kontakt z Polską zbą Przemysłu Targowego:

http://giftsjournal.pl/aktualnosc/724-uwaga-na-expo-guide-podstawowe-informacje-jak-sie-bronic

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/472604,przedsiebiorco_uwazaj_na_e_maile_mozesz_za_nie_zaplacic_duzy_rachunek.html   

https://www.ufi.org/industry-resources/warning-construct-data/

 

 

​  Organizator jest czlonkiem/Organiser is a member of: