Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską.

 

Od blisko 30 lat łączymy wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA®ENOEXPO®, precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.

​​

Zobacz co działo się podczas edycji 2021

OPINIE O TARGACH

Po ilości zwiedzających i wystawców widać, że wszyscy są absolutnie spragnieni tego typu spotkań i kontaktu face to face. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni przede wszystkim ilością odwiedzających i myślę, że dla nas te targi będą bardzo udane.

 

Marta Kita, Andropol S.A.

Jest tu sporo bardzo świadomych klientów, czyli wiedzących o co pytać. Wielu podchodziło do nas na zasadzie ciekawości i w trakcie rozmowy okazywało się, że będą zainteresowani oferowanym przez nas rozwiązaniem.

 

Adam Motyl, GoPOS.

Myślę, że przede wszystkim mocno zmieniła się świadomość klientów, co do potrzeb, jakości sprzętu, bardziej przemyślanych zakupów. (…) Ludzie bardzo chętnie wydają teraz więcej pieniędzy na lepsze rozwiązania, bo widzą potrzebę ich zastosowania i pomocy w tym trudnym czasie.

 

Sergiusz Gruca, GRUPA IGUANA Sp. z o. o.

 

O TARGACH>>

 

 

DLACZEGO WARTO?

 

Targi HORECA®/GASTROFOOD odwiedza ponad 15 000 gości z całej Polski, a także ze Słowacji, Czech i Ukrainy związanych zawodowo z sektorem gastronomicznym, hotelarskim i winiarskim.

 

 

Umożliwiają one nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, aż 75% zwiedzających to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach.

 

Targi HORECA®/GASTROFOOD to kompleksowa platforma sprzedaży, promocji i komunikacji. Udział w targach umożliwia Wystawcom:

  • promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii
  • nawiązanie licznych kontaktów biznesowych
  • utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami
  •  wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa

 

DOWIEDz SIĘ WIĘCEJ>>

 

 
HORECA®  GASTROFOOD®  2021

 

ODKRYJ KUCHNIĘ AMERYKI

 

AKTUALNOŚCI

 

ZAUFALI NAM