Poznaj opinie o Targach HORECA

Targi HORECA® to ostatnie w roku spotkanie branży. Skupiają uwagę m.in. restauratorów, właścicieli kawiarni, przedstawicieli hoteli. Tegoroczna edycja była bardzo udana, co w swoich opiniach potwierdzają Wystawcy.Na pytanie czy warto było wystawić się na Targach HORECA® odpowiedź może być tylko jedna: jak najbardziej! Świetna organizacja, bardzo mili ludzie, dużo ciekawych kontaktów – zachęcam innych Wystawców do odwiedzenia Targów HORECA®. Panuje tu wyjątkowy klimat, można rzecz, że domowy, lokalizacja też jest świetna. W przyszłym roku na pewno spotkamy się ponownie! Kamil Baczyński, Best Coffee SystemsW Targach HORECA® bierzemy udział bodaj dziewiąty już raz, pamiętam jeszcze poprzednią lokalizację na ul. Centralnej. Tegoroczna edycja pozytywnie mnie zaskoczyła – zainteresowanie Zwiedzających jest duże i trzeba podkreślić, że nie jest to zainteresowanie grzecznościowe. Prowadzimy tutaj konkretne rozmowy na konkretne tematy, a na tym właśnie najbardziej nam zależy. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, abyśmy zrezygnowali z udziału w tym wydarzeniu. Targi są jedną z lepszych form zaprezentowania nowych produktów, wprowadzanych na rynek – takiego efektu nie da reklama internetowa czy wizualizacja 3D.
Tutaj produktów można dotknąć i sprawdzić ich funkcjonalność.
Kamil Kartanowicz, Komat
Na Targach HORECA® wystawiamy się pierwszy raz. Widzimy, że frekwencja jest duża, a Zwiedzający są zainteresowani naszymi produktami, więc z udziału w imprezie jesteśmy zadowoleni. Nie mamy również żadnych zastrzeżeń do działu organizacyjnego – opiekujący się nami pracownicy Targów byli bardzo pomocni i w 100% dyspozycyjni. Greta Broda, Elta Polska
Na Targach HORECA® rokrocznie czujemy się bardzo dobrze, a jesteśmy tu już czwarty raz. W tym roku powiększyliśmy stoisko, by zaprezentować szerszą gamę naszych produktów. Ponadto jesteśmy zadowoleni z frekwencji, bo odwiedzili nas nasi dotychczasowi klienci, jak i Ci nowi, nawet z Warszawy czy Wrocławia.

W przyszłym roku również zawitamy na te targi.

Marcin Skiba, Gastro Trade

Pracuję na co dzień w branży gastronomicznej i otrzymałam zaproszenie na Targi HORECA® ze swojej restauracji. Oceniam je dobrze - spotkamy tu wielu znakomitych szefów kuchni, są wystawcy ze sprzętem gastronomicznym oraz ciekawe pokazy gotowania na żywo. Z pewnością każdy tu znajdzie coś dla siebie i jeśli ktoś pracuje w branży gastronomicznej i chce być z branżą na bieżąco - powinien na tych targach być.
Magdalena Zawora - Zwiedzająca
Targi HORECA® to bardzo ważna impreza w kalendarzu naszej firmy i warto tutaj być. Tegoroczna edycja jest bardzo dobrą edycją. Prezentujemy nowości z zakresu mebli cateringowych i mamy dużo klientów oraz odwiedzających i co ważne – to klienci zainteresowani naszą ofertą. Pod względem organizacyjnym targi również oceniamy bardzo dobrze.

Jarosław Kołodziejczyk, Mextra Group

Targi HORECA® to zdecydowanie jedna z największych i najlepszych imprez targowych w Polsce, która z powodzeniem wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dla branży gastronomicznej. Setki wystawców, ale przede wszystkim tysiące wspaniałych odwiedzających mocno związanych z branżą, to idealny powód, aby na stałe zaplanować ekspozycję i promocję marki Winterhalter podczas tej imprezy. Tu po prostu trzeba być!
Marcin Wajda, Winterhalter Polska


Jesteśmy na Targach HORCEA® pierwszy raz i z udziału w nich jesteśmy zadowoleni. Podoba nam się lokalizacja, gdyż hala jest duża i dobrze oświetlona. Pod względem frekwencyjnym jest naprawdę dobrze, wielu klientów było zainteresowanych naszą ofertą.

Ryszard Wiński, EURO SEN


Jestem kucharzem w jednej z krakowskich restauracji. Na Targach HORECA® byłem już rok temu i ta impreza bardzo mnie zainteresowała. Uważam, że tegoroczna edycja była jeszcze lepsza niż zeszłoroczna, dlatego w tym roku spędziłem na targach więcej czasu i wziąłem udział w wielu pokazach gotowania na żywo. To najbardziej mi się podobało! Krzysztof Iwański
Z Targów HORECA® jesteśmy ostatecznie zadowoleni. Udało nam się pozyskać kilku klientów i mamy nadzieję, że będzie  to owocowało nowymi umowami. Ponadto uważam, że Targi HORECA® to bardzo dobre miejsce na zaprezentowanie oferty swojej firmy i pokazanie się szerszej publiczności. Mamy nadzieję, że zawitamy tu w przyszłym roku.

Anna Mikołajczyk, WPPH Elena Import-Export

Na Targi HORECA® przyciągnęły mnie wykłady i prelekcje znanych kucharzy, gdyż sam jestem kucharzem i cały czas się uczę. Imprezę oceniam dobrze i mogę potwierdzić, że warto tu przyjść. W przyszłym roku znów się tutaj pojawię. Dariusz Terek
Na Targi HORECA® przyjeżdżamy co roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż bardzo nam się to opłaca. To bardzo dobra impreza, na której możemy pozyskać wielu nowych klientów. Pod względem organizacyjnym targi oceniamy również bardzo dobrze. Współpraca z organizatorami była sprawna, a rozłożenie stoiska nie zajęło nam wiele czasu.

Wojciech Radwański, IGUANA Gastro Polska
Zdecydowaliśmy się wziąć udział w Targach HORECA® by wypromować nasze produkty i pokazać się na polskim rynku, na który weszliśmy dopiero we wrześniu tego roku. Zyskaliśmy kilka nowych kontaktów i z pewnością z tego skorzystamy. Pod względem organizacyjnym Targi HORECA® oceniamy bardzo dobrze. Panie, które kontaktowały się z wystawcami i pomagały tu na miejscu, były bardzo miłe i pomocne. Ewelina Kowalczyk, Lincoln & York Limited