BIODEGRADOWALNI


 Jesteśmy  rodzinną firmą. Kierujemy się zasadą „3x 100” :

               100% Biodegradowalni,          100% Kompostowalni,          100% Wolni od plastiku.

W naszej ofercie hurtowej i detalicznej znajdą Państwo biodegradowalne jednorazowe bionaczynia, bioopakowania, biosłomki, biośrodki czystości i inne bioprodukty z Natury.

Ofertę kierujemy dla HoReCa, Hurtowników, Sklepów, Sektora publicznego i Konsumentów.

Działamy w trosce o zdrowie ludzi oraz naszego środowiska naturalnego.

ZAPRASZAMY na naszą platformę informacyjno-handlową www.BIODEGRADOWALNI.pl
ZAPRASZAMY do współpracy Odbiorców i Dostawców produktó
w biodegradowalnych.


Kontakt:

kontakt@biodegradowalni.pl

tel. +48 604 166 110

www.biodegradowalni.pl

NOWOŚCI WYSTAWCYbio KUBKI jedyne takie i w pełni naturalne.

W 100% biodegradowalne i kompostowalne.  

bio KUBKI papierowe z roślinną i naturalną wyściółką (kukurydza) od wewnątrz. Estetyczne, trwałe, sztywne, różnej pojemności, z Twoim logotypem (na zamówienie). Polecane do kawy, herbaty, wody, … do napojów gorących i zimnych. Mamy także całą gamę bio KUBKÓW do lodów w swojej ofercie. Bio KUBEK produkowany jest z papieru certyfikowanego FSC w połączeniu z chronioną patentem bio folią Mater-Bi. Biodegradowalny i kompostowalny jest odpowiedzialnym wyborem dla ekologicznie zrównoważonej przyszłości naszego globu. Produkt jest certyfikowany

"OK Compost" i zgodny z normą EN 13432.

Skontaktuj się z nami, spersonalizuj swój wybór. Gorąco polecam.

www.BIODEGRADOWALNI.plbio SŁOMKAI naturalne z napisem "BIO" każda.

W pełni biodegradowalne i kompostowalne, wykonane z kukurydzy. Mix mlecznych i czarnych bio SŁOMEK roślinnych różnej długości i średnicy. Neutralne dla smaku, polecane do napojów zimnych i letnich, gazowanych i niegazowanych.

W naszej ofercie szeroka gama kolorystyczna, wysokiej jakości bio SŁOMEK papierowych. Trzy warstwy papieru, klej i farby roślinne. Użytkownicy cenią nasze bio SŁOMKI papierowe za wytrzymałość i unikalny wygląd, zachowują kształt i kolor nawet po długim moczeniu.

Bezpieczne dla użytkownika i środowiska, certyfikowane. Doskonała alternatywa dla plastikowych słomek (rurek).


www.BIODEGRADOWALNI.pbio REKLAMÓWKI, bio ZRYWKI naturalne i roślinne ze skrobi kukurydzianej i ziemniaczanej. Przyjemne i bezpieczne w dotyku, estetycznie wykonane i wytrzymałe, z Twoim logotypem  (na zamówienie) lub bez.

Nasze bio REKLAMÓWKI są w pełni biodegradowalne i kompostowalne, każda z nadrukiem certyfikatu OK compost TÜV Austria (spełniają normę EN 13432).

Nasza propozycja bioreklamówek jest świetną alternatywą dla plastikowych i papierowych toreb, bezpieczną dla zdrowia ludzi i środowiska. Nie zawierają w swoim składzie metali ciężkich i innych, niebezpiecznych pierwiastków. WOW! Doskonale sprawdzają się w sklepach, restauracjach, firmach cateringowych… do pakowania zamówień/zakupów na wynos.

"Zmień na Bio"

www.BIODEGRADOWALNI.pl