Slider

SLIDER-HORECA-1.jpg

HORECA® GASTROFOOD

Kluczowe wydarzenie dla branży HoReCa - już 30 raz w Krakowie!

 

8-10.11.2023 / EXPO Kraków 

 

Odbierz bezpłatną wejściówkę

Targi HORECA/GASTROFOOD

30. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® i Targami Wina ENOEXPO® to kluczowe wydarzenie dla branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej w Polsce. W tym roku targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem wystawców, co zapowiada ciekawą i zróżnicowaną ofertę wystawienniczą. Goście mogą spodziewać szerokiej gamy produktów dla hoteli, obiektów wypoczynkowych, restauracji i innych lokali gastronomicznych, a także żywności i napojów oraz win z całego świata.

Jubileuszowe targi zyskają wyjątkową oprawę a w programie znajdą się krajowe finały dwóch spektakularnych konkursów – Bocuse d’Or i Kawowych Mistrzostw Polski.

Podkreślając więź łączącą targi HORECA®, GASTROFOOD® i ENOEXPO® ze stolicą Małopolski, organizatorzy nawiązali współpracę z najciekawszymi podmiotami tworzącymi kulinarną mapę Krakowa, oferując wystawcom i gościom możliwość skorzystania z uroków miasta w specjalnych cenach, a szczególne miejsce na liście polecanych lokali zajmują te, w których goście będą mieli okazję skosztować tradycyjnych świętomarcińskich potraw - gęsiny i młodego wina.

zapytaj o szczegóły

Dlaczego warto wziąć udział w targach

Biznes

Udział w targach umożliwia Wystawcom promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, nawiązanie licznych kontaktów biznesowych, utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami, wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa. Aż 75% zwiedzających to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach.

Edukacja

Ważną częścią targów jest Akademia wiedzy HORECA®, w ramach której odbywają się szkolenia, praktyczne warsztaty i seminaria tematyczne, stanowiące rokrocznie inspirację dla tysięcy gości z branży HoReCa. Spotkania w kilku salach konferencyjnych oraz specjalnie zaaranżowanej Kuchni Mistrzów to nieodłączne elementy wyróżniające te targi.

Inspiracja

Dostrzegamy zmiany, nurty i jesteśmy świadkiem ich powstawania. Na targach znajdziesz mnóstwo praktycznych wskazówek. Co roku poruszane są inne, ważne dla sektora HoReCa tematy. Swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi rozwiązaniami dzielą się branżowi eksperci, trenerzy oraz uznani szefowie kuchni.

HORECA 00.png

Rejestracja dla gości 30. Targów HORECA® została otwarta!

Edycja 2022 w liczbach

 • 309
  Wystawców
 • 8843
  Zwiedzających
 • 8102m2
  powierzchni wystawienniczej
 • 17
  krajów

Zobacz poprzednią edycję

image.png
Relacja z HORECA/GASTROFOOD 2022
506A2567.jpg
Ludzie - Doświadczenie - Spotkania - Emocje

Zaplanuj swój udział

dla Wystawców

Zaplanuj stoisko targowe, zamów materiały reklamowe, zorganizuj logistykę, zaproś klientów.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

dla Zwiedzających

Zaplanuj swoją wizytę na targach, poznaj program wydarzenia, sprawdź z kim spotkasz się na miejscu, zarejestruj się.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

dla Mediów

Pobierz presspack - logotyp, banery promujące wydarzenie.

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

eno-wino-targi.jpg

ENOEXPO

Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® są największym i najważniejszym wydarzeniem winiarskim w Polsce.

To profesjonalne spotkanie branżowe łączące producentów z różnych stron świata z importerami oraz importerów z dystrybutorami i sektorem HoReCa.

Prezentacje win oraz innych alkoholi z wielu krajów, spotkania i warsztaty prowadzone przez znanych ekspertów w ramach Akademii Wina ENOEXPO®, degustacje typu Master Class i prestiżowe konkursy winiarskie to zdecydowanie atuty tych targów.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

G.Popławska-2.png [252.39 KB]

Małgorzata PopławskaEvent Manager
+48 12 651 90 17
+48 506 037 962

poplawska@targi.krakow.pl